O nás

O nás

Společnost SG strojírna s.r.o. byla založena v roce 1999 na základech Strojních dílen společnosti SOLO Sušice. SG strojírna s.r.o. pokračuje ve více než šedesátileté tradici výroby strojů a zařízení na zhodnocení a recyklaci dřevního odpadu a kůry z dřevozpracujících provozů. Na rostoucí zájem z oblasti biopaliv reaguje SG strojírna s.r.o. rozšířením sortimentu standardních strojů a dodávkami komponentů do linek na výrobu dřevěných pelet a briket. Získané zkušenosti uplatňuje SG strojírna s.r.o.rovněž při zpracování alternativní biomasy. Dalšími významnými obory činnosti jsou výroba speciálních a jednoúčelových strojů dle vlastní nebo dodané dokumentace a opravy, servis a rekonstrukce průmyslových převodovek.
SG strojírna s.r.o. je stabilní společnost s dlouholetou tradicí, kompletní technologickou vybaveností a kvalifikovaným kolektivem zaměstnanců. Zázemí a dlouholeté zkušenosti jsou zužitkovány v kvalitě konečných výrobků.

Montáž, zaškolení a servis

Montáž zařízení a zaškolení obsluhy patří ke standardní nabídce, stejně tak i kvalitní a rychle zajištěný záruční a pozáruční servis.
SG strojírna s.r.o. nabízí možnost uzavření servisní smlouvy na zařízení dodané naší společností. SG strojírna s.r.o. je schopna zajistit kompletní rekonstrukci nebo modernizaci jak vlastních zařízení,tak zařízení od jiných výrobců.