ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Zakázková výroba

Zakázková výroba dílů a zařízení je tradičním výrobním programem společnosti SG strojírna s.r.o. již řadu let a vyplývá z tradiční výroby pro kterou byla společnost v minulém století založena.

SG strojírna s.r.o. nabízí díky svému vybavení a kvalifikovaným personálem výrobu nejen dílů dle dodané dokumentace, ale i komplexní stavbu strojů a zařízení včetně zapojení pneumatických nebo hydraulických systémů. Elektrická vedení, nebo elektronické systémy nejsou v našem případě problémem. Samozřejmostí je také povrchová úprava včetně nástřiku základních i vrchních barev.

Konstrukční a projekční kanceláře společnosti jsou vybaveny nejmodernějšími CAD systémy, výrobní proces je realizován dle norem ČSN EN ISO 9001:2001. Expedice, certifikace, či jiné doplňkové služby jsou brány jako standard při nabídce spolupráce našim zákazníkům.

Maximální nasazení, pružnost a přesnost jsou znaky výroby v SG strojírně s.r.o. Malosériová výroba dílů a zařízení je hlavním směrem, proto, aby služby zákazníkům zůstaly na flexibilní úrovni.

Kompletní výrobní proces je realizován dle ČSN EN ISO 9001:2001