DŘEVAŘSKÁ TECHNOLOGIE

DŘEVAŘSKÁ TECHNOLOGIE

SG strojírna s.r.o. zajišťuje kompletní servis od konzultací a úvodních studií až po zpracování konstrukční dokumentace, výrobu, dodávku, montáž a uvedení dřevařské technologie do provozu.

Zkušenosti získané v minulosti v oblasti zpracování dřevního odpadu využíváme především nyní, v době expanze technologií na využití obnovitelných zdrojů energie. Nabízíme a dodáváme stroje a linky na zpracování biomasy na biopalivo, které mohou být využity jako součást palivového hospodářství kotelen nebo, doplněny o další zařízení, slouží jako samostatné linky na výrobu pelet a briket.

Celková nabídka zařízení pro recyklaci dřevního odpadu obsahuje stroje na sekání, drcení nebo mletí dřeva, dopravníky, třídiče, podavače a další stroje, viz nabídka produktů.

Snímky strojů jsou pouze indikativni.

Konstrukční a projekční kanceláře společnosti jsou vybaveny nejmodernějšími CAD systémy, výrobní proces je realizován dle norem ČSN EN ISO 9001:2001. Expedice, certifikace či jiné doplňkové služby jsou brány jako standard při nabídce spolupráce našim zákazníkům.

SG strojírna s.r.o. je stabilizovaná firma s dlouholetou tradicí, kompletní technickou vybaveností a kvalitním kolektivem zaměstnanců. To nám umožňuje dodávat výrobky a poskytovat služby vysoké kvality a naplňovat tak cíl společnosti, kterým je spokojený zákazník.